אודותי

בילדותי אובחנתי עם סוכרת סוג 1.
חוויתי את הסוכרת והתמודדתי איתה בכל התקופות המשמעותיות, המשפיעות, הקשות והקלות בחיי.
לפעמים היא ניצחה – לרוב אני.
את המחיר על הטעויות שעשיתי "שילמתי". כיום אני יכולה לומר בפה מלא – הצלחתי למנף את הסוכרת לקרש קפיצה לחיים שלמים ומאושרים – משפחה, קריירה והגשמה עצמית.

את כל הנסיון שלי מתחומי החיים השונים, שילבתי וגיבשתי לשיטת ליווי ייחודית אישית לבני נוער ובוגרים עם סוכרת סוג 1.

כשחקנית ורקדנית בעברי וכמאמנת כושר ואורח חיים בריא בהווה (מוסמכת וינגייט מאז 2011), השתתפתי בסדנאות ובקורסים רבים של תנועה, תזונה והדרכה והעברתי אימוני כושר אישיים וקבוצתיים באופן נרחב ומגוון.
עולמות התנועה, הריקוד והכושר הינם חלק בלתי נפרד מאישיותי ומשיטת הליווי שלי.

תמיד הצלחתי להניע אנשים בגישה אופטימית, תוך ראייה בהירה של הדרך והמטרות ולכן, באופן טבעי, בחרתי להתמקצע כמאמנת (מוסמכת איק"א – האיגוד הישראלי לקוואצינג).

את כל הנסיון שלי מתחומי החיים השונים, שיעורים שלמדתי בחיי כסוכרתית, האימהות לשני ילדים בריאים ושובבים, אימוני הריקוד והכושר האינטנסיביים ואורח החיים הבריא, שילבתי וגיבשתי שיטת ליווי אופטימית ששמה דגש על ראיית החיובי והשמח.

תוך כדי התהליך, אני מהווה עבור הצעירים והבוגרים מודל לחיים בריאים, מאושרים ומלאי תשוקה והגשמה.
בנוסף, מתוך הבנה ברורה לגבי חשיבותה של המסגרת המשפחתית לחיים מאושרים עבור הסוכרתי/ת, גישת הליווי שלי משלבת את המשפחה ׁׂומעלה את איכות החיים המשפחתית!

נתינה ממקום של אהבה חשובה לי, התרומה לקהילה הסוכרתית היא חלק בלתי נפרד מחיי ולכן במקביל למקצוע שבחרתי אני מתנדבת באגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל במגוון פרוייקטים מרתקים, מעניקה תמיכה ועזרה למשפחות ולמאובחנים חדשים ומעבירה סדנאות להורים, נוער ובוגרים במסגרת האגודה.